wtorek, 5 lipca 2016

Canpol kolekcja "Maszyny" - test produktów

Cześć! 
Po dłuuuugiej przerwie mam dzisiaj dla Was recenzję produktów, które otrzymałam od firmy Canpol.
W maju otrzymałam paczkę z aż 7 rzeczami! 
Ciekawi co dostałam (właściwie to Filip ;) ) i co testowaliśmy?
Zapraszam do czytania!Kolekcja "Maszyny" składa się z 7 produktów: smoczka silikonowego anatomicznego, pojemnika na smoczek, łańcuszka do smoczka, śliniaków ceratkowo-bawełnianych, termoopakowania miękkiego i butelek w dwóch pojemnościach 250 ml i 120 ml.

- Śliniak ceratkowo-bawełniany 3 szt.Śliniaki wykonane z przyzwoitego materiału podszytego ceratką, dzięki czemu nie przeciekają. Fajne, kolorowe wzory koparek, rakiet i samolotów - przyciągają wzrok i są bardzo atrakcyjne. Troczki są odpowiedniej długości i pozwalają na łatwe dopasowanie do szyjki dziecka. Wszelkie plamy schodzą przy praniu w pralce :)

- Termoopakowanie miękkie

Testowałam opakowanie na "słoiczkach" i wodzie w butelce. Ugotowaną zupę przelałam do słoiczków i takie danie wytrzymało w odpowiedniej temperaturze prawie 3 godziny. Zimna woda butelkowana pozostała zimna przez 3 godziny. Myślę, że świetnie sprawdzi się na spacery, pikniki. Super, że zmieszczą się w nim i wąskie i trochę szersze pojemniki.

- Łańcuszek do smoczka

Łańcuszek spełnia swoje zadanie. Klips jest poręczny i łatwy do zamontowania przez rodzica, ale już nie taki prosty w demontażu dla dziecka :) Długość łańcuszka pozwala dziecku na szybkie odnalezienie w przypadku zgubienia.

Pojemnik na smoczek

Pojemnik jest wygodny, jest odpowiedni dla różnych smoczków. Duże zapięcie jest super wygodne - można zamontować pojemniczek na poręczy wózka.

- Smoczek silikonowy anatomiczny 

Smoczka niestety Filip nie chciał spróbować - ma swój model. Nie mniej jednak design jest, jak i całej kolekcji, fantastyczny!

- Butelki 120 ml i 250 ml


Obie butelki wygodnie się trzyma, super, że smoczek można schować wewnątrz butelki - jest to bardzo higieniczne, korki dobrze trzymają. Ogromnym atutem jest dołączony czyścik do smoczka! Czytelna skala pozwala na dokładne odmierzenie półproduktów.

-o-o-o-o-

Podsumowując, kolekcja "Maszyny" to produkty warte polecenia. Nie tylko świetnie wyglądają, ale też spełniają swoje funkcje w 100%. Motyw maszyn jest kapitalny dla chłopców (i dziewczynek, które lubią mechanikę ;) ), dzięki ciekawym i kolorowym wzorom można dodatkowo zainteresować dziecko i opowiadać różne historie. Dodatkowym plusem są przyzwoite ceny. 
Mogę je szczerze polecić dalej! 


Pozdrawiam,
Karola 


zdjęcia pochodzą ze strony http://canpolbabies.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...