O NAS


Czy można w jakiś krótki sposób opisać to, kim się jest? 
Oczywiście, że nie! 

Ale to nie czas i miejsce, by pisać powieści o naszych życiach - mamy nadzieję, że zagościcie u nas na dłużej i damy się Wam poznać z każdej strony! 

Niżej kilka słów o każdej z nas:


Jestem dokładnie tym kim zawsze chciałam być - żoną i matką. No może nie dokładnie, ponieważ w założeniu miałam być idealną żoną i idealną matką a obecnie w obu przypadkach do ideału mi daleko, ale życie przede mną i ważne żeby mieć cel i do jakiegoś ideału dążyć.
Ja mam. 

W tym byciu żoną i matką jestem też człowiekiem ze wszystkimi swoimi słabościami jakimi jest m.in lenistwo, bałaganiarstwo i miłość do słodyczy i seriali telewizyjnych. Ale poza słabościami mam też jakieś dobre cechy ;) Kocham życie, kocham świat, jestem niepoprawną marzycielką i zawsze wierzę, że wszystko będzie dobrze, a dla moich bliskich jestem gotowa zrobić wszystko. 

Moją małą namiętnością są książki, uwielbiam je czytać i uwielbiam je mieć. Wzbogaca to bardzo moje wnętrze natomiast uszczupla budżet - life ;)

Z miłości do słodyczy zrodziła się miłość do pieczenia, co nieskromnie mówiąc całkiem nieźle mi wychodzi pod względem smakowym, muszę jednak jeszcze popracować nad estetyką zarówno wypieków jak i pola roboczego w trakcie ;)

Gdybyśmy żyli w starożytności prawdopodobnie byłabym pierwszą kobietą filozofem. W mojej głowie każdego dnia krążą tabuny myśli, przemyśleń, planów, pomysłów. Gdyby to spisać mogłaby powstać całkiem pokaźna rozprawka filozoficzna -  jak to na filozofię przystało - nie do końca logiczna, ale jestem przekonana, że ktoś znalazłby tam jakieś elementarne prawdy życiowe, tak oczywiste a zarazem tak odkrywcze;)

Moje drugie przyziemne oblicze to moja praca, jestem przedstawicielem handlowym / doradcą klienta. Chociaż gdyby się głębiej zastanowić to nie tak do końca jest to przyziemny zawód - żeby skutecznie sprzedawać, rozmawiać z klientem, również potrzebne jest trochę fantazji i niczym nie ugięta wiara w sukces - chyba muszę kiedyś o tym napisać - "finezyjne sprzedawanie przepisem na sukces" :D 

Tego, że jestem gadułą i nie potrafię pisać zwięźle chyba nie muszę już dodawać ;PUwielbiam mieć zajęte ręce, ciągle 'przerabiać' nimi - czy to tworząc coś z niczego, czy szydełkując, czy robiąc nowy komplet biżuterii, albo gotując czy grać, albo pisać dla Was nowego posta :)
Lubię mieć poczucie niemarnowania czasu i energii (choć pewnie w moim przypadku w czasoprzestrzeni znika jej całe mnóstwo ;) )

Moim pierwszym miejscem w blogosferze było i jest - wiankowa.blogspot.com
To mój blog z rękodziełem, na którym początkowo skupiałam się tylko i wyłącznie na biżuterii, dopiero później doszła pasja do pięknie pomalowanych paznokci.

Lubię kawę, lubię ciasta, lubię piec i gotować!
I kupować!
Lubię ładne rzeczy - nie mogę przejść obojętnie obok słodkich dodatków wnętrzarskich. Choć moja druga połówka skutecznie blokuje moje zapędy - w innym przypadku nie mielibyśmy miejsca by swobodnie poruszać się po mieszkaniu :)

Kim jestem na co dzień? Żoną kochającą swojego Męża na zabój i Mamą najcudowniejszego Syna na świecie :)
Zawodowo - pedagogiem pracującym w kulturze, instruktorem tańca.
Lubię swoją pracę :)
3 komentarze:

 1. "Nie możesz kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu." /Antoine de Saint-Exupéry/

  Dlatego szczerze Wam kibicuję i będę Waszą wierną czytelniczką;).

  OdpowiedzUsuń
 2. OOOOOOOOOjjj!
  Chyba ten blog będzie jednym z moich ulubionych!
  Dodaję Was dziewczyny do obserwowanych. Start jest trudny, ale zapowiada się u Was bardzo ciekawie :)
  (Judytka, witaj w blogosferze. Ciesze się, że tu jesteś. )

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...